«Обуза общества»: Переселенка из Луганской области мечтает о центре профессионального развития для аутистов

Еще каких-то 20 лет назад об аутизме знали мало. По всему миру его диагностировали в среднем у одного ребенка из пяти тысяч. Сегодня же уровень выявления аутизма значительно вырос. По данным Центра психического здоровья при МОЗ, в 2005 году в нашей стране было зарегистрировано около 680 детей с аутизмом, а уже в 2017-м уже 7,5 тысячи человек.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Рівненщині запрацював 18-й інклюзивно-ресурсний центр

Ігровий розвитково-корекційний простір для особливих дітей запрацював на Млинівщині.

Його створили в інклюзивно-ресурсному центрі, що відкрили у районному центрі. Установу створили «з нуля» у приміщенні Млинівської гуманітарної гімназії.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Долинській для громадян з інвалідністю проведено День відкритих дверей

Днями в приміщенні Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для людей з інвалідністю, ключовим заходом програми був ярмарок вакансій.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Кременчуці цього літа на базі комунального позаміського табору вперше оздоровлюватимуть дітей із вадами здоров’я

Оздоровча кампанія для дітей із вадами здоров’я в спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник», де в попередні періоди створювалися відповідні інклюзивні умови. За інформацією директора закладу Григорія Угніча, оздоровлюватимуть таких діточок в червні місяці протягом 10 днів із 6 по 15 червня. Оздоровчими послугами охоплюватимуться діти з порушеннями…

Детальніше…Додати коментар (0)

Батьків, які виховують дітей з інвалідністю, запрошують на семінар Олесі Яскевич (ВІДЕО)

Батьків, які виховують дітей з інвалідністю, а також людей, які дотичні до таких сімей, запрошують на семінар. Його проведе громадська активістка Олеся Яскевич. На власному прикладі жінка розповість, як об’єднуватись заради спільної цілі та не лише не опускати руки, а йти вперед. На семінар “У дитинства немає інвалідності” тернополян та гостей міста запрошують 6 квітня…

Детальніше…Додати коментар (0)

Книги шрифтом Брайля з’явились у бібліотеках Тернополя у рамках проекту “Почуй мене серцем” (ВІДЕО)

“Почуй мене серцем”. Проект із такою назвою розпочали втілювати у Тернополі. На першій зустрічі присутні змогли відчути себе у незвичній ролі. Одягнувши пов’язки, які не пропускають світла, вони на кілька хвилин поринули у світ, в якому живуть незрячі люди.

Детальніше…Додати коментар (0)