Впровадження раннього втручання в Нікополі

Впровадження раннього втручання в Нікополі НИКОПОЛЬ ВПРОВАДЖЕННЯ КРУГЛИЙ СТІЛ РАННЄ ВТРУЧАННЯ ІНВАЛІДНІСТЬ

12 червня в нашому місті відбувся круглий стіл на тему: «Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги раннього втручання у м. Нікополь».

Мета заходу: визначити проблеми та можливі шляхи їх подолання при створенні передумов для запровадження міждисциплінарної сімейно-центрованої комплексної державної допомоги наймолодшим дітям з порушеннями розвитку, інвалідністю та ризиком їх отримання та їх сім’ям, спрямованої на розвиток дитини та нормалізацію життя родини у громаді і суспільстві.

Координатори круглого столу Дніпропетровська регіональна платформа «Батьки за раннє втручання в Україні» і громадська організація «Ангел дитинства» в місті Дніпро. Координатори і партнери в Нікополі –громадської організації «Жити по-справжньому».

В обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання для дітей від народження до 4 років та заходи, що вже здійснюються в місті Нікополь та області задля запровадження цієї системи, досягнення, успіхи та питання, що все ще потребують вирішення задля успіху впровадження раннього втручання в регіоні взяли участь представники Департаментів охорони здоров’я, соціального захисту, представники місцевої влади, спеціалісти, представники громадських організацій та батьки.

Також присутні приділили увагу питанню доступності приміщень для дітей з особливими потребами. В Нікополі на даний час триває вирішення цього питання і знаходиться на постійному контролі органів місцевого самоврядування. Також було приділено увагу щодо впровадження інклюзивної освіти в нашому місті.

Начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна надала роз’яснення щодо використання державної субвенції дітям з особливими потребами.

Прес-служба міської ради

Нікопольська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*