Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО)

Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО) РІВНЕ ВИПЛАТА ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ПІЛЬГА ІНВАЛІДНІСТЬ

На папері пільги є, а скористатися ними в житті – не завжди можна. Мова йде про пільги для осіб з інвалідністю 1 групи. До числа таких людей входять і особи з порушенням функцій зору та слуху, ті, хто страждають на онкозахворювання та візочники. Згідно із законодавством їм надається право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Нині ж держава пропонує інший варіант виплати таких коштів. Більше знають наші журналісти.

Анастасія Боднарська, Володимир Захаров

Телеканал «Рівне 1»

Одна репліка к “Чи користуються пільгами рівняни, які мають інвалідність? (ВІДЕО)”

  1. Лідія сказав:

    Це чергова спроба позбавити інвалідів можливості користуватися даною пільгою. Поясню. Інвалід – це людина, яка не тільки та, що пересувається візком. Це і ті, кого хвороби “печуть” сильним болем щодня. І допоки ця пільга не монетизована, тобто не виплачена якоюсь дуже умовною сумою (яка ще й щодня буде знецінюватися), то така людина може під’їжджати кількома видами транспорту по одній-дві зупинки в одну сторону і зворотню. Маршруткою, трамваєм, автобусом, метро. Порахуйте, чи вигідно інваліду. Років 15 тому кабмін хотів впровадити монетизацію в Україні у розмірі півтори поїздки тролейбусом на день. Та притомні люди запротестували. Спочатку багатотисячні протести були у Росії, (де цю справу похоронили) а потім і в Україні, де часто копіюють Російські закони. У 1993 році я отримала максимальну пенсію. Після Януковичської зрівнялівки у серпні 2004р. ще кілька разів її “оптимізували” до мінімалки. Статистичні дані про середню зарплату у 1991-1992 роках Путін наказав намалювати у 2,5 рази більші реальної,(наші цифри скопіювали) відповідно мій зарплатний коефіцієнт у 2,5 знизили. От і мізерна пенсія. Останній гройсманівський трюк добавив пару сотень, які вже з’їла інфляція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*