Українські воїни візьмуть участь у марафоні під егідою морської піхоти США (ВІДЕО)

1 29 6 image 583 2. марафон

Марафон корпусу морської піхоти відбудеться у США вже сорок перший раз. У ньому беруть участь учасники бойових дій з усього світу. Цього року Українці вперше відправляться на марафон.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Они обычные парни, живут с нами по-соседству” – в Харькове готовятся к “Играм героев” (ВИДЕО)

1 29 5 geroi belokudria.avi 2. кроссфиту

“Подъем с мячиком из положения лежа в сет, три подъема по канату, отжимание от пола, бросок мяча в мишень и подтягивание на турнике”

Это перечень упражнений разминки участников соревнований по кроссфиту – “Игры героев”. Никаких поблажек, до старта – считанные дни, поэтому ребята готовятся на совесть.

Детальніше…Додати коментар (0)

Кози-переселенці (ВІДЕО)

1 29 4 image 567 2. олександр кононов

Вони подолали тисячу кілометрів, але вже призвичаїлися й радісно віддають людям – своє молоко. Олександр Кононов із Сіверськодонецька без ноги і руки, та гарно вправляється зі своєю фермою на Житомирщині, новій своїй батьківщині. Але про війну знає не з чуток, переживши тримісячний полон.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Полтаві оштрафували жінку-інваліда на 7 тисяч грн (ВІДЕО)

1 29 3 image 559 2. жінку-інваліда

На 7 тисяч гривень оштрафували в Полтаві жінку-інваліда. Вона своїм коштом побудувала пандус до власної квартири. Необхідні дозвіли – отримала. Не мала лише однієї довідки. І про це стало відомо завдяки сусідці, яку не влаштовувала конструкція біля будинку.

Детальніше…Додати коментар (1)

В Ніжині створено нову громадську організацію

1 27 4 invalid 3. інвалідністю

Реалії нашого сьогодення такі, що у світі з’являється все більше людей зі стійкими розладами здоров’я, тобто з інвалідністю, яких у сучасному суспільстві прийнято називати людьми з функціональними обмеженнями чи то з особливими потребами. На жаль, подібна ситуація склалася і в нашому місті: тільки дітей віком до 18 років, яким встановлено статус дитини-інваліда, у нас нараховується близько 260-ти, не кажучи вже про повнолітніх…

Детальніше…Додати коментар (0)