Реабілітація жертв війни. Що може запропонувати держава, окрім інвалідності та милиць?
Чи відповідають реабілітаційні послуги потребам населення, що постраждало від конфлікту?
На що можуть розраховувати особи, що зазнали порушень здоров’я?
Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.
Чи відповідають реабілітаційні послуги потребам населення, що постраждало від конфлікту?
На що можуть розраховувати особи, що зазнали порушень здоров’я?
З 01 січня 2019 року набули чинності зміни до порядку забезпечення адресним санаторно-курортним лікуванням, що фінансується для потерпілих на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зокрема, розширено і конкретизовано вимоги до умов розміщення, харчування та послуг з лікування.
Сейчас в Украине люди с инвалидностью имеют множество проблем, связанных с бытом и социальной адаптацией. “Куда обратиться за помощью?”, “Как достать коляску?”, “Где найти деньги на лекарства?», – это далеко не все вопросы, требующие ответов.
Робочий день Романа Губача, зазвичай, розпочинається о 8.00. У зимовий період працювати чоловік починає на півгодини пізніше – о 8.30, бо ж добратися на робоче місце самостійно він не може, оскільки після отриманої травми вже кілька років пересувається на інвалідному візку. Допомагають йому співробітники, які автомобілем забирають Романа з дому.
Слово “інклюзія” стало дуже популярним у сучасному освітньому середовищі. Інклюзія в перекладі з англійської – включення, інтеграція. Сьогодні в освіті створюються всі умови для того, щоб діти з особливими потребами мали доступ до навчання в середовищі своїх однолітків. Це важливо і для самих дітей, і для їхніх батьків.
Ми продовжуємо відстежувати події, які відбуваються у помешканні інваліда 1 гр. Максима Лапіна за адресою вул. Шапаренка,6.
Як ми вже повідомляли, більш як місяць тому, його сусідка по комунальній квартирі Вікторія Середа разом із чоловіком Сергієм та сантехніком…
У тихому куточку середмістя Сум відбувається конфлікт, який складно описати, а тим більше зрозуміти й вирішити. Мешканець Сум Максим Лапін, який має інвалідність (1 гр. ДЦП, візочник, 37 років) звертається за допомогою до громадськості й просто до «ЛЮДЕЙ». Він, зокрема, пише на своїй сторінці у ФБ: «Я мешкаю у своїй приватизованій квартирі за адресою: вул…