25 людей із пересадженими органами підкорили Говерлу (ВІДЕО)

25 людей із пересадженими органами підкорили Говерлу (ВІДЕО). говерла, акция, проєкт idonor, трансплантологія, учасник

На найвищу точку в Україні учасники проєкту IDonor піднялися зі своїми близькими, рятувальниками і представниками Міністерства охорони здоров’я. Таку акцію проводять, аби привернути увагу до проблем трансплантології в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Її баян веде до танцю особливих діток

Її баян веде до танцю особливих діток. ольга барабаш, дитсадок, заняття, музкерівник, особливими освітніми потребами

27 вересня — День працівника дошкільної освіти. В Україні це свято досить молоде, воно вшановує тих, хто разом з батьками робить з малечею перші кроки у життя. Серед дошкільників є чимало відомих педагогів, новаторів, які перетворюють для вихованців дитсадок на казку. Серед них — і Ольга Барабаш, музкерівник дошкільного навчального закладу № 9 міста Луцьк.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу «Мрія» роблять світ доступним для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу «Мрія» роблять світ доступним для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). слов’янськ, круглий стіл, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзія

У Слов’янську у міський бібліотеці ім. М.Петренка 27 вересня відбувся Регіональний Круглий стіл «Шляхи формування та впровадження інклюзії у сучасному суспільстві».

Детальніше…Додати коментар (0)

Расцвет «викторианской» эпохи. Клубу «Виктория» — 30 лет!

Расцвет «викторианской» эпохи. Клубу «Виктория» — 30 лет!. николаев, инвалидная коляска, инвалидность, клуб вікторія, юбилей

Николаев. «Вовсе не обязательно затевать грандиозные проекты, чтобы сеять добрые семена… Станьте другом, когда вам нужны друзья. Дарите надежду, когда сами нуждаетесь в ней…». Ник Вуйчич, австралийский меценат, писатель и певец, родившийся с редким заболеванием – без рук и без ног, долго учился быть счастливым, несмотря ни на что. И у него получилось.

Детальніше…Додати коментар (0)

Закарпатська “Парасолька” святкує ювілей

Закарпатська “Парасолька” святкує ювілей. закарпаття, проект парасолька, сирота, ювілей, інвалідність

Проект “Парасолька” на Закарпатті святкує десятиріччя. На святкування ювілею сюди приїхали партнери з Швейцарії та Чехії.

Реалізація проекту «Парасолька» у Закарпатській області почалась у травні 2006 року.

Детальніше…Додати коментар (0)