Психічне здоров’я. Подбай про себе сам. допомога, проєкт, психічне здоров’я, підтримка, інвалідність

Психічне здоров’я. Подбай про себе сам

Я живу в Україні й постійно зіштовхуюся з проблемами. Війна, пандемія, карантин, зміни і турбулентність… Уже кілька тижнів я почуваюся пригніченою, не можу нормально заснути. Я не маю енергії на роботу та спілкування з друзями. Які в мене варіанти?

Реабілітація дітей з інвалідністю (АУДІО). олена іпатенко, абілітація, діти, забезпечення, інвалідність

Реабілітація дітей з інвалідністю (АУДІО)

Всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я та народження дітей і їх батьків (чи осіб, які їх замінюють) або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи.

Особливі мами перемогли в особливому конкурсі. міс особлива мама україни, олена рожко, тетяна матросова, підтримка, інвалідність

Особливі мами перемогли в особливому конкурсі

Дві наші землячки взяли участь у всеукраїнському онлайн-конкурсі «Міс особлива мама України». Серед 77 учасниць з 22 областей опинились Олена Рожко з Піщанки та Тетяна Матросова із села Студена Піщанського району. Вони не лише гідно себе показали, а й посіли переможні місця.

Інклюзивний креативний хаб запрацював для дітей з інвалідністю у Чернігові (ВІДЕО). чернігів, діти, креативний хаб, проект, інвалідність

Інклюзивний креативний хаб запрацював для дітей з інвалідністю у Чернігові (ВІДЕО)

У Чернігові почав роботу інклюзивний креативний хаб для дітей з інвалідністю. Проект ініціювали представники громадської організації «Голос батьків». Про це Суспільному розповіла директорка організації Любов Карасьова.

Триває конкурс для людей з інвалідністю «Поетичний рушник». поетичний рушник, самореалізація, творчість, фестиваль, інвалідність

Триває конкурс для людей з інвалідністю «Поетичний рушник»

Обухівська міська рада спільно з КОО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» запрошує до участі в десятому літературному фестивалі-конкурсі для людей з інвалідністю «Поетичний рушник».

Вихованці ладижинської школи паратхеквондо – призери чемпіонату Океанії. ладижин, змагання, паратхеквондо, спортсмен, чемпіонат океанії

Вихованці ладижинської школи паратхеквондо – призери чемпіонату Океанії

В активі наших земляків три золота та два срібла. Чемпіонками у змаганнях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями стали Іванна Цапціна, Оксана Мельник та Інна Трохименко. «Срібло» на рахунку Дарії Мигулько і Владислава Антонюка.

Перейти до вмісту