Завершено тренінг «Як започаткувати власну справу з нуля?», організований Благодійним фондом АІК для людей з інвалідністю.
Цікавість до навчання на цьому курсі виявили не лише особи, які живуть в Україні, – це 85% зареєстрованих учасників, а й ті люди, які через війну вимушені були виїхати за кордон. А саме: в Німеччину, Італію, Австрію, Францію.
Люди з різними формами інвалідності (в тому числі й з проблемами слуху, зору), які реєстрували на навчання, висловлювали чітке розуміння того, що при започаткуванні власної справи їм доведеться зіткнутися з певними труднощами. Серед страхів учасники називали й бюрократію з оформленням документів, і оподаткування, і обмеженість фінансових можливостей, і невпевненість у собі…
Тому Анна Філь, тренерка курсу, протягом двох днів навчання не лише надавала корисну інформацію щодо започаткування бізнесу, а й надихала учасників тренінгу прикладами з життя тих, хто вже зайняв свою бізнес-нішу.
По завершенню навчання всі учасники заходу отримали безкоштовний доступ до практичного посібнику «Від ідеї до власної справи», укладачем якого є пані Анна і в якому зібрано відповіді на питання, пов’язані з першими кроками підприємців.
Окрім того, тренерка курсу провела серію індивідуальних консультацій щодо потенціалу ідей заснування того чи іншого бізнесу, що планували учасники навчання.
Більше 75% випускників курсу оцінили навчання, як максимально корисне, поставивши найвищий бал і залишивши позитивні відгуки:
«Дуже надихає на дії, з’являється віра в себе. Давайте ще!»
«Подача дуже мотивовано, якісно доведено все до мене. Дякую»
«Спікер зорієнтувала на реальні можливості, розширила кругозір»
«Вразили історії реальні про людей, які досягли успіху…»
«Дякую за можливість навчатися…»
«З нетерпінням чекатиму довгого глибокого курсу з індивідуальними консультаціями!»
Якщо в майбутньому році ви також хотіли б долучитися до навчання, слідкуйте за анонсами заходів на наших сторінках в соцмережах
На сайті Асоціація інклюзивної країни
Проєкт реалізовується за фінансової підтримки CBM Global Disability Inclusion та European Disability Forum завдяки отриманому гранту від громадської спілки Ліга сильних. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать БФ АІК, і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансових партнерів.
На фото: дівчина з довгим волоссям, сидить біля столу й дивиться на екран ноутбука. Напис: «Надихає на дії, з’являється віра в себе. Давайте ще!»