Забезпечення трудової діяльності осіб з інвалідністю є важливою соціальною функцією держави. Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа громадян з інвалідністю.
З 20 по 30 листопада 2018 року на Кіровоградщині проводитиметься Декада сприяння зайнятості людей з інвалідністю, організована обласною службою зайнятості. У її рамках відбуватимуться різноманітні інформаційні, консультаційні, профорієнтаційні, тематичні, спеціалізовані (у т. ч. виїзні) та інші заходи, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні людей з інвалідністю.
Під час вищезазначених заходів, громадянам з інвалідністю, насамперед, надаватиметься актуальна інформація, пов’язана з працевлаштуванням. Також представники цієї категорії безробітних матимуть можливість підібрати підходящу роботу, у т.ч. тимчасову; отримати консультації фахівців служби зайнятості, зокрема з профорієнтації, юридичних та інших питань.
Запрошуємо взяти участь у заходах.
За додатковою інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості
Кіровоградський обласний центр зайнятості