У Львові для зручності інвалідів та мам з візочками понизять тротуари на переходах

1 31 invalid68086324164. тротуарів

Виконавчий комітет Львівської міськради 1 серпня затвердив основні вимоги та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах у місті.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Як сказано в інформаційній довідці до проекту рішення, щоб забезпечити доступність пішохідних переходів для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, комітет з доступності міського середовища вирішив провести комплексну роботу з пониження тротуарів у місцях пішохідних переходів.

Відтак, виконком прийняв рішення, яким визначив основні вимоги до облаштування понижень тротуарів на пішохідних переходах та ескізи типового вигляду понижень на переходах за умов різної ширини тротуару.

Зі слів в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимира Олійника, облаштуванням понижень тротуарів на пішохідних переходах займатимуться райадміністрації Львова. Вони повинні завершити ці роботи до 1 вересня.

«Для того, аби кожен не робив понижень на свій смак, вирішили затвердити їхній типовий вигляд. Робимо це для того, аби неповносправні, мами з візочками переходили вулиці, не відчуваючи якихось перешкод. Райони такою роботою уже займаються і використовують взірець, який сьогодні затверджуємо», – зазначив Володимир Олійник.

У проекті рішення, зокрема, визначено, що ухил тротуару у місці пониження повинен становити не більше 14%, ширина пониження – 2-4 погонні метри. У місцях компактного проживання людей з вадами зору при облаштуванні понижень тротуарів використовуватимуть тактильні матеріали для попередження про наявність пішохідного переходу, а при пониженні переходів в межах історичної частини міста використовуватимуть плитки тротуарні бетонні або з природного каменю.

IA ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*