Кіровоградський спортсмен-паралімпієць став четвертим на Чемпіонаті світу з кульової стрільби

1 05 1 DSC 0021 2. кульової стрільби

Вихованець кіровоградського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Микола Миргородський у складі збірної команди України посів четверте місце у командних змаганнях на Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед спортсменів-інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату, що 17-27 липня проходив у місті Зуль (Німеччина).

Детальніше…Додати коментар (0)

В Запорожье милиционеры задержали любителя неправомерной выгоды (ФОТО)

1 04 8 PM345image001 1 2. мсэк

29 июля 2014 года, в рамках проведения досудебного расследования по уголовному производству, предусмотренного ч.3 ст.368 УК Украины, работниками УГСБЭП ГУМВД Украины в Запорожской области задокументирована преступная деятельность члена медико-социальной экспертной комиссии (МСЭК) в одном из районов города Запорожья.

Детальніше…Додати коментар (0)

Єдиний пансіонат для сліпих руйнується

1 29 e9c7514aeba36f94a28e9bf2be161. сліпих

— Колись у нашому пансіонаті тільки за одну зміну оздоровлювали дві з половиною тисячі людей. А зараз він працює два-три місяці на рік, приймає максимум 250 осіб. Решту часу стоїть холодний, валиться на очах. І нікому нема діла. Куди ми не зверталися — ні в кого нема грошей, — каже 60-річний В’ячеслав Цаплін з Українського товариства сліпих.

Детальніше…Додати коментар (0)

Депутати Путивльської районної ради опікуються проблемами дітей-інвалідів

1 04 6 20140801-put0 2. дітей-інвалідів, реабілітації

За ініціативи голови Путивльської районної ради Євгена Южакова відбувся ,,круглий стіл” з питань соціальної реабілітації та адаптації дітей-інвалідів з метою їх наступної інтеграції в дитячі колективи, дошкільні заклади, загальноосвітні школи, повноцінного існування в суспільстві.

Детальніше…Додати коментар (0)

Карітас сприяє захищеності молоді з особливими потребами у Галицькому та Богородчанському районах

1 04 5 71425821 2. карітас, неповносправних, особливими потребами, реабілітації, функціональними обмеженнями

Івано-Франківський Карітас продовжує підтримувати місцеві ініціативи батьків, громадських організацій, які направлені на пошуки шляхів вирішення соціальних проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Це відбувається в рамках нового проекту «Створення базових структур самодопомоги в Івано-Франківській області», який розпочав діяти в квітні 2014 року за фінансової підтримки Карітасу єпархії Фульда та Акції «Людина».

Детальніше…Додати коментар (0)

Центр реабилитации детей-инвалидов проводит набор

1 05 16254662. реабилитации

Николаев. Городской Центр социальной реабилитации детей-инвалидов проводит набор в реабилитационные группы. В Центр зачисляются дети в возрасте от 2-х до 18-ти лет с физическими и умственными недостатками развития, которые получили статус ребенка-инвалида.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові для зручності інвалідів та мам з візочками понизять тротуари на переходах

1 31 invalid68086324164. тротуарів

Виконавчий комітет Львівської міськради 1 серпня затвердив основні вимоги та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах у місті.

Як сказано в інформаційній довідці до проекту рішення, щоб забезпечити доступність пішохідних переходів для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення…

Детальніше…Додати коментар (0)

Спортивный праздник для людей с ограниченными возможностями

1 04 2 gorodki den metallugov2014 invalidi 2. организации

Праздники нужно отмечать участием не в алкогольных, а в спортивных мероприятиях. Эта простая мысль постепенно находит все больше подтверждений в городе Никополь. Особенно хорошо понимают важность здорового образа жизни те люди, чьи физические возможности по тем или иным причинам ограничены. Так в День металлурга для них был организован турнир по игре городки.

Детальніше…Додати коментар (0)