В аеропорту “Бориспіль” створюється спеціалізована система інформування пасажирів із вадами зору

1 17 5 karta 2. обмеженими можливостями

  1 17 5 karta 1

Спільно із Всеукраїнською молодіжною громадською організацією інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», співробітниками аеропорту «Бориспіль» створено додаткову систему інформування пасажирів із обмеженими функціональними можливостями. Так, у зоні прибуття терміналу D розміщено рельєфнографічну карту-схему київського метрополітену. Вона допоможе подорожуючим незрячим особам самостійно зорієнтуватися у напрямках прямування київським метрополітеном.

Карта-схема виготовлена з урахуванням принципів універсального дизайну, тобто нею зможуть користуватися як незрячі подорожуючі, так і люди, в яких немає проблем із зором.

Раніше для людей із обмеженими можливостями, що мають вади зору, у зоні прибуття та відправлення були встановлені тактильно-контрастні вказівні смуги, що допомагають орієнтуватися у незнайомому просторі.

Нагадаємо, що «Бориспіль» є єдиним аеропортом України, в якому вимоги по обслуговуванню людей із обмеженими можливостями відповідають міжнародним стандартам. Влітку 2012 року аеропорт «Бориспіль» був визнаний Національною асамблеєю інвалідів України як «Підприємство без кордонів». Професіоналізм співробітників аеропорту в обслуговуванні людей з обмеженими можливостями постійно підвищується завдяки проведенню тренінгів та навчань.

Концепція «Аеропорт для всіх», яка впроваджується в «Борисполі», забезпечує його доступність для всіх категорій пасажирів, у тому числі для пасажирів, які потребують особливої уваги. Термінали аеропорту обладнані пандусами, ліфтами, ескалаторами. Спеціально підготований персонал аеропорту допомагає таким пасажирам пройти реєстрацію, митний та паспортний контроль, а для доставки їх на борт літака в аеропорту використовується спеціальна машина — амбуліфт.

Протягом 2014 року в аеропорту «Бориспіль» обслуговано близько 8 000 пасажирів із обмеженими можливостями.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*