До початку курортного сезону в Одесі оновлений пляж для інвалідів на 11 станції Великого Фонтану

1 03 2 6 6 2. обмеженими фізичними можливостями

26 травня 2015 року в Київському районі Одеси відбулося урочисте відкриття спеціально обладнаного пляжу для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Частина пляжної зони 11 станції Великого Фонтану підготовлена для комфортного відпочинку інвалідів-візочників: спуск на пляж обладнаний пандусом, підведена вода, встановлені навіси, шезлонги, парасольки і туалет.

Поруч із пляжною зоною розташований медпункт, рятувальний пост і парковка, здійснено ремонт асфальтного покриття. Крім того, співробітники КП ” ПЕО Київського району щодня чергуватимуть на даному об’єкті для надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями.

З нагоди відкриття нового обладнаного пляжу відбулася зустріч в.о. голови Київської районної адміністрації, депутата Одеської міської ради Володимира Кіреєва, начальника КП ” ПЕО Київського району Анжели Олексюк з представниками товариства інвалідів Київського району. У ході зустрічі обговорювалися актуальні проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями.

 1 03 2 1 1

 1 03 2 2 2

 1 03 2 3a 3

 1 03 2 4a 4

 1 03 2 6 6

 1 03 2 5 5

Офіційний сайт міста Одеса

2 реплік к “До початку курортного сезону в Одесі оновлений пляж для інвалідів на 11 станції Великого Фонтану”

 1. oleg :

  Пляжи в Одессе готовы для людей с ограниченными возможностями. За что наша благодарность городским властям и непосредственным исполнителям.

 2. Svetlana :

  Спасибо тем, кто помогает нам в нашеи непростои жизни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*