За ініціативи Віталія Кличка у столиці впроваджуватиметься спеціальний проект для людей з обмеженими фізичними можливостями «Соціальне таксі»

1 01 social taxi service. обмеженими фізичними можливостями, соціальне таксі

За ініціативи мера Києва Віталія Кличка у столиці запроваджуватиметься соціальний проект для людей з обмеженими фізичними можливостями «Соціальне таксі».

Так, з червня 2015 року у КП «Київпастранс» планують переобладнання 4 одиниць рухомого складу у транспорт соціального призначення, який виконуватиме функції таксі для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Планується переобладнати транспортні засоби різної місткості: Iveco, Богдан, МАЗ та Neoplan. Першою рухомою одиницею, що переобладнають до липня, стане Iveco 35-10, інші три заплановано переобладнати до кінця вересня поточного року. Частина транспортних засобів буде обладнана гідравлічними підйомниками, а частина – низьким рівнем підлоги та пандусами, увесь рухомий склад матиме місця для розташування інвалідних візків, додаткове освітлення та поручні, встановлені крісла підвищеного комфорту для супроводжуючих осіб.

«Соціальне таксі» покликане допомогти у вирішенні проблеми швидкого та комфортного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями до медичних, соціальних закладів та переміщенню містом, також даний рухомий склад можна буде використовувати для перевезення поранених з лікарень, транспортування пара-спортивних команд та ін.

Нагадуємо, що КП «Київпастранс» спільно з EasyWay впроваджено заходи щодо створення додаткових зручностей при користуванні громадським наземним транспортом для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Для громадськості є доступною інформація про рухомий склад, що працює на маршрутах громадського наземного транспорту, який пристосований для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю.

Дізнатись про прибуття на зупинку рухомого складу, який пристосований для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями можна на сайті КП «Київпастранс» www.kpt.kiev.ua у розділі Транспорт ONLINE та сайті EasyWay www.eway.in.ua. Такий рухомий склад позначається спеціальною піктограмою .

Наразі на маршрутах громадського наземного транспорту міста Києва, які обслуговує комунальне підприємство «Київпастранс» працює 994 одиниць рухомого складу, які мають низький рівень підлоги і пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями та жінок з дитячими візками, з них – 550 автобусів, 413 тролейбусів та 30 трамваїв. Крім того, 608 рухомих одиниць обладнані пандусами, з них 339 тролейбусів, 275 автобусів та 9 трамваїв.

Київська міська державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*