Як людині на візку пересуватися дорогами Рівного? (ВІДЕО)

1 31 2 image 111 2. візку

Проїжджа частина – ділянка небезпечна для пішохода. А якщо це людина у візку, рух удвічі ускладнений. На собі це вже 25 років відчуває подружжя з Рівного. Адже долають шлях до найближчого ринку під гучні сигнали авто. Кажуть, ризикують лише з однієї причини – проїхати людині з особливими потребами на візку підземним переходом просто неможливо.

Рівняни Володимир та Галина Кузнецови щодня вимушено проїжджають близько кілометра по ожвавленій дорозі. Такий шлях долають до необхідного продуктового ринку чи супермаркету у мікрорайоні Північний. Та й тут рух дається не просто – з одного боку швидкісні автівки, а з іншого – високі бордюри.

Шлях коротший та безпечніший – крізь підземку. Та через широкі шпарини в ливнівках колеса візочка просто застряють і можуть провалитись. Тож тут інваліду-візочнику навіть з чужою допомогою пересуватися, хай безпечніше, та складніше.

Проблему підземних переходів, їх ремонтів та непристосованості до потреб особливих користувачів – інвалідів та дитячих візочків обговорили і під час телемосту “Телемайдан: запит на зміни”, який організовував Перший місцевий. Експерти у студії переконані: рівнянам потрібна можливість регульованого і мобільного переходу по верху.

Потрібні чи ні підземні переходи, роздумують і депутати. Комунальники ж наполягають: ремонтувати підземки треба.

Обіцяють, таки зробити ремонт до кінця року. На це сподівається і подружжя Кузнецових. Адже через свій вік їм все важче даються такі адреналінові прогулянки.

Ольга Ферар, Володимир Захаров

Телеканал «Рівне 1»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*