Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку промоніторили на архітектурну доступність: хто кого? Результати в нових відео

Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку промоніторили на архітектурну доступність: хто кого? Результати в нових відео. дружківка, краматорськ, слов’янськ, доступність, моніторинг

Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку промоніторили на архітектурну доступність: хто кого? Результати в нових відео. дружківка, краматорськ, слов’янськ, доступність, моніторинг

3 міста сходу були перевірені на архітектурну доступність ГО «Доступно.UA» в рамках проєкту «Рейтинг доступності міст України «Тостер»». Були проведені майстерні у містах, де місцеві активісти отримали практичні знання щодо покращення рівня доступності своїх міст.

Загальне враження від доступності кожного міста, результати моніторингу та відгуки місцевих активістів, які взяли участь у майстернях дивіться у відео, повідомляється в пресрелізі ГО «Доступно.UA».

Які міста доступніші: на заході чи на сході України? Наше полювання на архітектурну доступність у Краматорську. Що легше: зареєструвати шлюб у ДРАЦС чи потрапити на концерт в палац культури? Чому сумує Панда та що приємно вразило Дмитра Щебетюка?

Шукайте відповіді у новому відео Доступно.UA:

Слов’янськ: розшукується доступність! Особливі прикмети: зручні переходи з пониженнями, на вході у заклади — нормативний пандус, привітні люди, які готові допомагати своєму місту ставати зручним для всіх! Бачили таку — повідомте одразу ̶п̶о̶л̶і̶ц̶і̶ю̶ Доступно.UA

Де знайшли доступність в Слов’янську? Та хто допоміг Дмитру Щебетюку «спіймати» її — дивіться в новому відео Доступно.UA:

Стрибок, про який на Паралімпіаді не сказали! А ми скажемо! Дружківка стрибнула у ̶д̶о̶в̶ж̶и̶н̶у̶ доступність на 10-те місце в рейтингу Що було важливим показником цього результату: вседоступна міська рада, чи її величність ЦНАП, а може все простіше — громадські заклади харчування — поїв і ходиш щасливим?

Про перемоги і невдачі Дружківки та її активних жителів міста дивіться у новому відео Доступно.UA:

Мета проєкту Рейтинг доступності міст України «Тостер» —порушити питання важливості безбар’єрного простору в українських містах. А також — показати престиж i переваги від створення комфортного громадського простору для маломобільних груп населення. Це зокрема люди з інвалідністю, люди з маленькими дітьми та дитячими візочками, літні люди, мандрівники з важкими валізами тощо.

Перевірку підготовано ГО «Доступно.UA» в рамках ініціативи Рейтинг доступності міст України «Тостер», що впроваджується за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна «Демократичне врядування у Східній Україні».

#usaidukraine #ДоступнийСхід #ДоступноUA #USAID #СхідМожливостей

Східний варіант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*