Кроки, які ви робите спонукають загал більше приділяти уваги людям з особливими потребами, – уповноважений з прав людей з інвалідністю при Президентові України Валерій Сушкевич

Кроки, які ви робите спонукають загал більше приділяти уваги людям з особливими потребами, – уповноважений з прав людей з інвалідністю при Президентові України Валерій Сушкевич. луганщина, тетяна баранцова, автомобіль, підйомник, інвалідність

Кроки, які ви робите спонукають загал більше приділяти уваги людям з особливими потребами, – уповноважений з прав людей з інвалідністю при Президентові України Валерій Сушкевич. луганщина, тетяна баранцова, автомобіль, підйомник, інвалідність

23 травня очільник Луганської області передав автомобіль CITROEN Jumper L4H2, обладнаний гідравлічним ліфтом, Луганському обласному центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями. Виконуючий обов’язки директора центру Олексій Сорока особисто протестував роботу підйомнику, повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.

«Я задоволений, що виконав обіцянку, яку дав на своєму першому прийомі громадян. І сьогодні молодь з обмеженими фізичними можливостями має власний, пристосований до її потреб транспорт. Я розумію, що цього замало, щоб охопити всю область, тому я вже веду перемовини й до кінця року у вас буде ще один автобус», – звернувся Сергій Гайдай до Урядової уповноваженої з питань прав людей з інвалідністю Тетяни Баранцової, яка 12 років очолювала центр соціокультурної адаптації.

У відповідь Тетяна Баранцова подякувала за підтримку її ініціатив та зазначила: «Нам необхідно виїжджати туди, звідкіля не може виїхати молодь з інвалідністю, тому, що вона дуже невпевнена у собі».

Радісна подія співпала з селекторною нарадою з Уповноваженим з прав людей з інвалідністю при Президентові України Валерієм Сушкевичем.

«Тетяна Баранцова – людина Луганщини в Уряді України. Знаю, що ви багато спільно працюєте над проблемами людей з обмеженими можливостями. Кроки, які ви робите спонукають загал більше приділяти уваги людям з особливими життєвими потребами. Це гідний приклад для інших посадовців. Адже сьогодні складно усім, але їм ще складніше», – зазначив Валерій Сушкевич.

Тетяна Баранцова повідомила, що наразі Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями працює у дуже скрутних умовах, оскільки не має власного приміщення та звернулась по допомогу у вирішенні цього питання до голови Луганської облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*