Понад третина спортивних обʼєктів в Україні — безбарʼєрні

Понад третина спортивних обʼєктів в Україні — безбарʼєрні. національна стратегія, безбар’єрний простір, відновлення, спортивний обʼєкт, інвалідність

Понад третина спортивних обʼєктів в Україні — безбарʼєрні. національна стратегія, безбар’єрний простір, відновлення, спортивний обʼєкт, інвалідність

У 2023 році Міністерство молоді та спорту України значно просунулося у реалізації Національної стратегії створення безбар’єрного простору. Замість планованих 4, команда провела роботи на 7 спортивних базах. Це вдалося зробити завдяки ефективному використанню бюджетних коштів.

Протягом минулого року розпочали процес відновлення спортивних обʼєктів, у тому числі розробили та затвердили проектну документацію для початку безпосередніх робіт:

  • Високогірна база «Заросляк» на Прикарпатті;
  • Стадіон «Арена Львів»;
  • Спортивний комплекс «Атлет» у Києві;
  • Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа»;
  • Західний реабілітаційно-спортивний центр на Львівщині;
  • «Льодовий стадіон» у Києві;
  • Навчально-спортивний центр «Чернігів».

У результаті, обʼєкти будуть доступнішими для людей з інвалідністю.

Загалом, на понад 28 тисячах спортивних об’єктів створили умови безбарʼєрності. Цей показник перевищує 35% від їх загальної кількості.

Детальніше про безбар’єрність у спорті читайте у спеціальній рубриці за посиланням: https://mms.gov.ua/bezbaryernij-prostir.

Робота проводиться у межах Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, яка реалізується за ініціативи Першої Леді України Олени Зеленської.

Продовжуємо робити спорт в Україні доступним кожному.

Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*