Транспорт для візочників: як людей з обмеженими можливостями перевозитимуть у Рівному

Транспорт для візочників: як людей з обмеженими можливостями перевозитимуть у Рівному. рівне, візочник, громадський транспорт, пандус, інвалідний візок, outdoor, person, transport, land vehicle, wheel, vehicle. A man sitting on a bus

Транспорт для візочників: як людей з обмеженими можливостями перевозитимуть у Рівному. рівне, візочник, громадський транспорт, пандус, інвалідний візокУ Рівному мають намір обладнати маршрутки для людей із обмеженими можливостями. Для цього необхідно транспортні засоби обладнати пандусами. На сьогодні містом курсує лише два тролейбуси із низькою підлогою, куди можуть заїхати пасажири на інвалідних візках. Решта громадського транспорту для цього не пристосована.

Однак, відтепер перевізників зобов’яжуть змінити ситуацію.

Як повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк, на кожному маршруті мають бути принаймні по одному транспортному засобі, який би міг перевозити людей із такими потребами.

— Цей пункт буде додатковим серед умов конкурсу на визначення перевізників, які працюватимуть на міських маршрутах міста. Сам конкурс відбудеться у грудні цього року. Якщо на момент його проведення перевізник не матиме таких транспортних засобів, то законом передбачається, що він має написати інвестиційне зобов’язання і впродовж визначеного терміну обладнати маршрутки відповідно, – пояснив Віталій Миронюк.

Наразі ж у Рівному немає жодного автобуса з пониженою підлогою, який міг би перевозити людей із обмеженими фізичними можливостями.

Сфера-ТВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*