Українські паралімпійці стали першими за кількістю нагород на чемпіонаті світу з параплавання і другими у загальнокомандному заліку

Українські паралімпійці стали першими за кількістю нагород на чемпіонаті світу з параплавання і другими у загальнокомандному заліку. великобританія, нагорода, паралімпійці, параплавання, чемпіонат світу

Національна паралімпійська збірна команда України тріумфально виступила на 11 чемпіонаті світу з плавання, який з 31 липня по 6 серпня проходив у м.Манчестер, Великобританія, та в якому взяли участь спортсмени 67 країн світу. УКРАЇНСЬКІ ПАРАПЛАВЦІ ЗАВОЮВАЛИ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ МЕДАЛЕЙ СЕРЕД КРАЇН-УЧАСНИЦЬ!

За загальнокомандним медальним заліком Україна зайняла 2 місце, зокрема вона поступилась золотими медалями єдиній країні світу – Італії ! Такі лідери світового плавання, як Китай, Бразилія, Великобританія, Австралія, Канада та інші крани світу поступились Україні результатами.

Отож, підсумок чемпіонату світу у виконанні України – 55 високих нагород, серед яких 20 золотих, 13 срібних та 22 бронзових, а також 8 світових рекордів (ми – перші за рекордами світу!) та 2 рекорди Європи.

На цих змаганнях Україна здобула 17 ліцензій на Паралімпіаду в Парижі, таким чином ми вже маємо 45 ліцензій у 4 видах спорту (велоспорт, легка атлетика, плавання та кульова стрільба) із 17, в яких Україна планує взяти участь в Паралімпіаді-2024

Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі представило 42 спортсмени, із них – 26 здобули високі нагороди чемпіонату світу, 18 з яких – мультимедалісти, 12 з золотими нагородами!

Вітаємо національну паралімпійську збірну України з потужним результатом!!!

Трансляції змагань на телеканалі Equalympic і в соцмережах Національного комітету спорту інвалідів України – офіційних мовниках цих змагань в Україні.