У Львові красуні із вадами зору змагалися за звання «Галицької панянки» (ВІДЕО)

У Львові красуні із вадами зору змагалися за звання «Галицької панянки» (ВІДЕО). галицька панянка, львів, вади зору, стереотип, суспільство, person, clothing, indoor, woman, man. A group of people standing in a room

У Львові красуні із вадами зору змагалися за звання «Галицької панянки». галицька панянка, львів, вади зору, стереотип, суспільствоФото: ZIK

25 вересня у Львові відбувся соціальний конкурс краси, талантів та креативності «Галицька панянка» для дівчат-учасниць ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Свято проходило у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). За честь бути першою «Галицькою панянською» змагалися десять дівчат віком від 16 до 35 років.

У Львові красуні із вадами зору змагалися за звання «Галицької панянки». галицька панянка, львів, вади зору, стереотип, суспільствоФото: ZIK

Організаторка конкурсу Любов Кукуруза розповіла, що цей захід має на меті зруйнувати стереотипи про людей із вадами зору.

«Основна ідея конкурсу показати наскільки талановиті, креативні, різнопланово розвинуті, красиві та енергійні наші дівчата. Такими заходами ми хочемо руйнувати ті стереотипи, які живуть у суспільстві про неспроможність і обмеженість людей із вадами зору. Так, нам потрібно трішки більше підтримки і допомоги, але ми такі ж вмотивовані і талановиті люди, як і всі інші», – повідомила Любов Кукуруза.

Дівчата проявили себе у кількох блоках конкурси, під час яких змогли представити свої природні, інтелектуальні та творчі таланти.

Професійне журі, до котрого входять фахівці із різних галузей, вже найближчим часом мають підбити підсумки і визначити, хто ж з десяти красунь буде носити титул «Галицька панянка», «віце-Галицька панянка» і «перша віце-Галицька панянка.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*