Житомирський школяр, який переніс операцію на серці, створив розвивальну програму для особливих дітей

Житомирський школяр, який переніс операцію на серці, створив розвивальну програму для особливих дітей. даніїл шмідт, конкурс, проект «розумійка», синдром дауна, інвалідність, person, posing, dressed. A person posing for the camera

Житомирський школяр, який переніс операцію на серці, створив розвивальну програму для особливих дітей. даніїл шмідт, конкурс, проект «розумійка», синдром дауна, інвалідність

Учень 10-го класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Даніїл Шмідт виграв 1 місце на Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування за навчально-розвивальну програму для дітей із синдромом Дауна «Розумійка».

Про це Житомир.info повідомив вчитель інформатики Микола Тарасюк, під керівництвом якого була розроблена нова програма.

«З 7.02 по 9.02.2017 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі пройшли фінальні етапи Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників та Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування. Організаційно-масові заходи відбулись за підтримки Національної академії наук України, Державної служби інтелектуальної власності України, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного науково-природничого музею НАН України. Перемогу Житомиру в категорії «Комп’ютерні науки та штучний інтелект» приніс учень 10-го класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Шмідт Даніїл. Під керівництвом свого вчителя інформатики Тарасюка Миколи Дмитровича було розроблено проект «Розумійка». Цей проект для розвитку і навчання дітей з синдромом Дауна. Журі відмітили роботу кубком переможця та дипломом за 1 місце. Також житомиряни в цій номінації виграли приз глядацьких симпатій», – йдеться у повідомленні.

Сам Даніїл переніс операцію на серці і тому вирішив створити проект для допомоги дітям з інвалідністю, – додає педагог. Протягом місяця команда житомирян працювала з інструкторами Житомирського обласного центру «Діти Сонця». В результаті такої роботи вийшов розвивально-навчальний проект «Розумійка».

«Це ще не остаточна версія програми, зараз вона проходить апробацію вихованцями. В результаті цієї співпраці вносяться корективи і розробляються нові рівні і можливості програми», – інформує Микола Тарасюк.

Фото Миколи Тарасюка

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*