Мінсоцполітики облаштує в Слов’янську оздоровчі пансіонати для інвалідів-спинальників

1 27 1 173994 2. слов'янську

Міністерство соціальної політики України планує облаштувати в м. Слов’янську Донецької області оздоровчі пансіонати для інвалідів-спинальників. Про це 10 листопада на брифінгу в Кабінеті міністрів повідомила міністр соціальної політики України Людмила Денисова, передає кореспондент РБК-Україна.

“Ми зараз маємо кошти, але не маємо місць для забезпечення оздоровлення таких громадян. Зараз ми проводимо всі необхідні заходи для того, щоб прилаштувати такі заклади, які є в Одесі – здравниця Мінсоцполітики “Салют”, здравниця СБУ. Ми також провели з ними перемовини, і зараз ми розглядаємо, щоб у Слов’янську була можливість отримати таке оздоровлення нашим інвалідам”, – заявила Денісова.

За її словами, у Слов’янську, який влітку був звільнений від бойовиків ДНР, зараз облаштовують все необхідне для того, щоб такі путівки надати.

“Тому що ті здравниці, які залишились на території України, вони не пристосовані для того, щоб оздоровлювати наших спинальників, тому що були найкращі в Криму”, – зазначила Денисова.

РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*