Друкарню для дітей-аутистів створять у Дніпропетровську (ВІДЕО)

1 16 2 15374429528 2. діти

У Дніпропетровську діти з аутизмом мріють про власну друкарню. Їм значно важче знайти роботу, аніж здоровим людям. А типографія дала б їм шанс працевлаштуватися та гідно заробляти. Зараз на цю мрію збирають гроші, повідомляє Телеканал новин “24”.

Сашкові десять, він — аутист. Єдина його відмінність від однолітків — хлопчик уникає активного спілкування і більше часу проводить наодинці. Аби син вільно почувався у суспільстві, мати Тетяна займається його розвитком із самого дитинства. Вже зараз думає, на яку роботу зможе влаштуватися Сашко.

Попри закритість до світу, “діти дощу” мають чимало прихованих талантів. А ось місць для їхньої реалізації — катма. В одному з небагатьох центрів Дніпропетровська, де працюють з особливими дітлахами, вирішили створити друкарню. Так аутисти змогли б виготовляти власну поліграфічну продукцію та заробляти цим на життя. Це важливо, адже саме зараз підростає покоління дітей, які у Радянському Союзі для суспільства були невидимими.

Для відкриття типографії потрібно 75 тисяч гривень. Аби зібрати кошти, в одному із торгових центрів Дніпропетровська відкрили виставку-продаж з картинами та виробами ручної роботи, які створили особливі діти.

Діана підтримує акцію. Дівчинка з власного досвіду знає, як це — бути не такою, як інші. Вона народилася цілком глухою. Проте, завдяки обласній програмі підтримки отримала сучасний слуховий апарат. І тепер може займатися улюбленою музикою. Діана хоче, щоб у її особливих однолітків також здійснилися мрії.

Автор сюжету — Алевтина Варава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*