Благодійний Фонд Порошенка та «Майкрософт Україна» розробили Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл (ФОТО)

Благодійний Фонд Порошенка та «Майкрософт Україна» розробили Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл (ФОТО). електронна програма, марина порошенко, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивна освіта, person, human face, clothing, smile, posing, dressed. Maryna Poroshenko posing for the camera

Благодійний Фонд Порошенка та «Майкрософт Україна» розробили Електронну програму прозорого використання коштів для «особливих» учнів інклюзивних шкіл. електронна програма, марина порошенко, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивна освіта

14.03.2017 — В Україні презентовано Електронну програму прозорого використання коштів за принципом «гроші за дитиною», яка була розроблена компанією «Майкрософт Україна» на замовлення та у співпраці з Благодійним Фондом Порошенка.

Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко ознайомилася з принципами роботи програми. «В результаті її впровадження Україна матиме облік дітей з особливими освітніми потребами, побачить прозорий рух коштів за дитиною, а найголовніше – зможе підвищити якість освітніх послуг для таких дітей», – сказала Марина Порошенко.

Дружина Глави держави також підкреслила, що програма дозволить виключити корупційну складову в питанні фінансування освітніх послуг для дітей з порушеннями розвитку чи інвалідністю.

Марина Порошенко також провела зустріч з генеральним директором компанії «Майкрософт Україна» Надією Васильєвою, під час якої було підписано Меморандум про співпрацю. Згідно з документом сторони домовилися про створення програмних рішень для інклюзивної освіти, що розробляється для загальноосвітніх шкіл України, де навчаються діти з особливими освітніми потребами.

За словами Надії Васильєвої, компанія «Майкрософт Україна» активно співпрацює в рамках соціальної програми Марини Порошенко щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. «Сьогодні ми підписали Меморандум і готові допомагати школярам з особливими освітніми потребами отримувати навички ХХІ століття, адже наше завдання зробити сучасні технології доступними для кожного учня», – зазначила вона.

У рамках співпраці Благодійного Фонду Порошенка з Міністерством фінансів та Міністерством освіти і науки у Державному бюджеті 2017 року було враховано видатки у розмірі 210 млн грн. на додаткові освітні послуги для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх закладах. Кожна така «особлива» дитина отримує із Держбюджету субвенцію в розмірі 23 тис. грн. на рік для забезпечення додаткових послуг згідно з індивідуальним планом розвитку.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*