Денис Дзензерський долучився до щорічної акції «Від серця до сердечка»

Денис Дзензерський долучився до щорічної акції «Від серця до сердечка». денис дзензерський, київ, мбф «во «крила», акція «від серця до сердечка», інвалідність, wheelchair, furniture, wheel, seat, chair, cart. A man riding on the back of a bicycle

У День Святого Миколая, 19 грудня, у Києві розпочалась щорічна акція «Від серця до сердечка», направлена на маломобільних дітей з інвалідністю.

Акція проводиться Міжнародним благодійним фондом «Волонтерське об’єднання «Крила» за підтримки її Почесного Президента, народного депутата України Дениса Дзензерського.

Традиційно до новорічних та різдвяних свят волонтери МБФ «ВО «Крила» завітали у сім’ї, де діти обмежені у спілкуванні, які не виїжджають на новорічні заходи і гуляння через тяжкі форми захворювань та прикутість до ліжок, а також до дітей-сиріт.

Денис Дзензерський привітав дітей зі святом і побажав міцного здоров’я, щастя та добра у Новому році, більше посмішок і втілення в життя всіх мрій.

МБФ «ВО «Крила» підготував для дітей подарунки, невелику виставу та конкурси. Святий Миколай, снігуронька та янгол з чортиням привітали 15 дітей. Загалом до Нового року планується привітати ще близько 40.

Діти отримали у подарунок цікаві книжки, іграшки, цукерки, продуктові набори.

«Вже четвертий рік поспіль ми реалізуємо проект «Від серця до сердечка». Ми знаємо силу цього проекту. Він дарує радість, надію, він дарує посмішки. Дуже приємно бачити, як світяться очі у дітей, коли до них заходять новорічні святкові герої, спілкуються і вітають зі святами. Це вселяє надію, що ми робимо добру справу. І ми дякуємо кожному, хто охоче долучається до цієї акції», – розповіла Голова Правління МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Офіційний сайт Дениса Дзензерського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*