Досвід Одеси з впровадження послуги раннього втручання представили в Києві. Презентація

Досвід Одеси з впровадження послуги раннього втручання представили в Києві. Презентація. одеса, проект twinning, засідання, раннє втручання, інвалідність

Досвід Одеси з впровадження послуги раннього втручання представили в Києві. Презентація. одеса, проект twinning, засідання, раннє втручання, інвалідність

5 липня 2019 року в клубі Кабінету Міністрів України відбулося засідання Національної ради з питань раннього втручання і підбиття підсумків проекту «TWINNING» «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для впровадження системи раннього втручання і реабілітації дітей, що мають ризик отримати інвалідність». Проект «TWINNING» реалізований Міністерством соціальної політики України в 2017 – 2019 роках.

Одесу на засіданні представляла заступник Одеського міського голови Світлана Бедрега. Віце-мер виступила з доповіддю «Досвід впровадження послуги раннього втручання на місцевому рівні на прикладі міста Одеси».

У доповіді зазначалося, що в Одесі пілотний проект системи з надання послуги раннього втручання введений на території Київського району. Основним базовим закладом, де надається послуга раннього втручання, є дитяча міська поліклініка №6.

У рамках Міської програми «Рівність» на заходи щодо впровадження системи з надання послуг раннього втручання виділено близько 100 тис. грн. Ці кошти були спрямовані на проведення інформаційно-просвітницької роботи та закупівлю обладнання в Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №48.

Наразі розглядаються пропозиції громадськості щодо збільшення фінансування заходів з надання послуги раннього втручання.

Довідка.

Національна рада з питань раннього втручання є тимчасовим консультативним органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою підготовки пропозицій щодо формування та реалізації державної політики з питань впровадження та розвитку в Україні послуги раннього втручання, спрямованої на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, підтримку батьків, законних представників таких дітей і забезпечення найкращих інтересів дитини.

ПРЕЗЕНТАЦИЯ

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*