На Вінниччині відбулось чергове засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

На Вінниччині відбулось чергове засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги. вінниччина, автомобіль, гуманітарна допомога, засідання, інвалідність

На Вінниччині відбулось чергове засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги. вінниччина, автомобіль, гуманітарна допомога, засідання, інвалідність

10 січня 2020 року відбулось чергове засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги щодо визнання гуманітарною допомогою 4-х автомобілів, що надійшли від закордонних благодійників для подальшої передачі їх особам з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення автомобілями та особисто визначені цими благодійниками. Рішення робочої групи буде введено в дію розпорядженням голови облдержадміністрації.

Робоча група з питань гуманітарної допомоги створена розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 квітня 2016 року №265 та відповідно до покладених на неї повноважень приймає рішення щодо визнання гуманітарною допомогою легкових автомобілів для забезпечення ними осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку для їх отримання в Департаменті соціальної та молодіжної політики ОДА та вантажів вагою до 3-х тонн, які надходять для отримувачів гуманітарної допомоги, включених до Єдиного реєстру.

Крім того, розглядалось питання про визнання гуманітарною допомогою вантажу вагою 2 752 кг, що надійшов отримувачу гуманітарної допомоги, Релігійній громаді римсько-католицької парафії «Відвідини Пресвятою Дівою Марією Святої Єлисавети» із Нідерландів від Фонду Карітас Україна Голандія. Однак, у зв’язку із чисельними зауваженнями членів робочої групи, прийнято рішення повернутись до розгляду питання про визнання гуманітарною допомогою зазначеного вантажу після доопрацювання документів та з врахуванням зауважень.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*