Відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO щодо співпраці у сфері медичної реабілітації

Відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO щодо співпраці у сфері медичної реабілітації. hato, військовослужбовець, засідання, протезування, співпраця

Відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO щодо співпраці у сфері медичної реабілітації. hato, військовослужбовець, засідання, протезування, співпраця

01 вересня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації (далі – Координаційна рада) у форматі відео-конференції.

У засіданні Координаційної ради взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ та МОН.

На засіданні було розглянуто питання щодо уточнення бюджету деяких ініціатив проекту Трастовового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції.

Також учасники засідання обговорили питання щодо лікування та реабілітації українських військовослужбовців в Королівстві Нідерланди. Зокрема, триває візит делегації Королівства Нідерланди щодо відбору українських військовослужбовців для участі в проекті, завданням якого є реабілітація важкопоранених діючих військовослужбовців, учасників бойових дій в зоні АТО / ООС в Військовому реабілітаційному центрі міста Арденбург (Королівство Нідерланди) з метою забезпечення можливості продовжувати їм військову службу.

Також було розглянуто питання щодо підготовки проектних пропозицій та узгодження дій для організації реабілітації відібраних військовослужбовців в жовтні 2021 року. Представники Королівства Нідерланди висловили зацікавленість у подальшій співпраці з Україною в сфері медичної реабілітації військовослужбовців, зокрема щодо співпраці з Українським науково-дослідним інститутом протезування, протезобудування та відновлення працездатності (місто Харків) як провідним закладом, який впроваджує найновіші технології у сфері протезування / ортезування і допомагає українським військовослужбовцям повернутися до активної життєдіяльності після важких поранень.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*