Тренінг для молоді: “Мій внесок в інклюзивне суспільство: що можу зробити я тут і зараз”

Тренінг для молоді: “Мій внесок в інклюзивне суспільство: що можу зробити я тут і зараз”. чернігів, суспільство, тренинг, інвалідність, інклюзія

Запрошуємо вас на тренінг для молоді “Мій внесок в інклюзивне суспільство: що можу зробити я тут і зараз”, який відбудеться 27–29 липня 2020 року в Освітньому домі прав людини в Чернігові, повідомляє «Центр прав людини ZMINA».

Умови участі: бажання через практичні вправи дізнатися більше про права людини та інклюзивне суспільство (ні, це не ілюзія – творимо інклюзію тут і зараз), що особисто ви можете зробити для руйнування бар’єрів та просування рівності.

Ви 100% переконаєтеся, чому саме ваш досвід важливий, а також навіщо та як його представляти в соціальних мережах (відточите навички з брендування в соціальних мережах).

Організатори – Центр прав людини ZMINA, Освітній дім прав людини в Чернігові, громадська організація Fight for Right.

Ми формуємо інклюзивну групу (15 осіб), до якої запрошуємо молодь від 18 до 35 років або старших людей, що працюють з молоддю.

  • Для осіб з інвалідністю в нас створено більшість умов для комфортного навчання (а решту питань намагатимемося вирішувати оперативно).
  • Мами й тати, що мають дітей до шести років, яких немає на кого залишити на час навчання, можуть взяти їх із собою. Няні не передбачено, однак умови навчання гнучкі, спільно можна організувати як ваше навчання, так і дозвілля для дитини.
  • Від’їзд із Києва до місця навчання і назад до Києва, проживання й харчування безкоштовно.
  • Для учасників, які мешкають не в Києві, квитки на проїзд не відшкодовуються (утім, усі питання вирішується в індивідуальному порядку).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна тут.

Реєстрація відкрита до 19 липня 2020 року.

Ми знаємо, що всі ми різні, але всі ми рівні, що формування інклюзивного суспільства – не недосяжні плани, а цілком конкретні речі. Що саме ви руйнуєте бар’єри, які заважають спілкуванню, безпечному й комфортному життю, втіленню найзухваліших планів. Слід уміти це помічати. На тренінгу вчимося про це говорити й представляти себе. А також спільно запускаємо флешмоб на підтримку інклюзивного суспільства!

Є питання?

Пишіть Ірині Виртосу () або Ірині Текучовій ().

Захід організовано в межах навчального Курсу Ради Європи для тренерів з освіти з прав людини з молодими людьми в Україні “Компас” та реалізовано в межах проєкту “Fight For Right: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю”, який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*