У Львові для нечуючих осіб провели круглий стіл з питань системи оповіщення та захисту в умовах воєнного стану (ФОТО)

У Львові для нечуючих осіб провели круглий стіл з питань системи оповіщення та захисту в умовах воєнного стану (ФОТО). львів, воєнний стан, круглий стіл, нечуючий, система оповіщення та захисту

У Львові для нечуючих осіб провели круглий стіл з питань системи оповіщення та захисту в умовах воєнного стану. львів, воєнний стан, круглий стіл, нечуючий, система оповіщення та захистуКруглий стіл з питань системи оповіщення та захисту нечуючих осіб в умовах воєнного стану

Захід відбувся у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Організатори – департамент соціального захисту населення ЛОДА та Кафедра соціальної роботи, управління та суспільних наук Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Захід приурочений до та Дня жестових мов та Міжнародного дня глухих.

«Люди, які мають порушення слуху не повинні залишатись осторонь соціального життя. Тим більше в умовах воєнного стану, коли в будь-який момент може прозвучати сигнал тривоги. Для нечуючих важливо знати про загрозу, аби мати можливість вчасно пройти в укриття. Наша мета – зробити так, аби особи з інвалідністю з порушеннями слуху мали безперешкодний доступ до системи оповіщення», – зазначила начальниця управління соціального обслуговування та деяких пільгових категорій департаменту соціального захисту населення ЛОВА Тетяна Медвідь.

Символічно, що перед запланованим початком заходу система оповіщення сповістила повітряну тривогу. Обговорення змушені були відкласти, а всі учасники пройшли в укриття.

В обговоренні взяли участь представники департаменту з питань цивільного захисту, управління з питань цифрового розвитку ЛОВА та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, а також 22 особи з інвалідністю по слуху.

Завдяки сурдоперекладу особи з порушеннями слуху мали змогу отримати цінну інформацію про системи оповіщення загрози виникнення небезпечних подій і надзвичайних ситуацій та інструкції і поради щодо дій у різних обставинах від Олега Хомича – заступника начальника управління оперативно-чергової служби, оповіщення та зв’язку департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації. Тема викликала жвавий інтерес, нечуючі ставили запитання, що свідчить про важливість обговорення цього питання. Сурдопереклад забезпечила Олена Чернишова – голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю.

Після обговорення для осіб з інвалідністю провели екскурсію по університету, де нечуючі ознайомились з діяльністю та процесом навчання рятувальників.

Департамент соціального захисту населення

Львівська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*