У Львові стартував міжнародний форум «TOGETHER FOR CHILD»

У Львові стартував міжнародний форум «TOGETHER FOR CHILD». львів, міжнародний форум together for child, особливими освітніми потребами, супровід, інвалідність

У Львові стартував міжнародний форум «TOGETHER FOR CHILD». львів, міжнародний форум together for child, особливими освітніми потребами, супровід, інвалідність

8 жовтня у Львові стартував Міжнародний форум ділового спілкування та партнерства «TOGETHER FOR CHILD».

Цьогоріч тема форуму – «Освіта та соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами».

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

«Сьогодні на Львівщині налічується близько 40 тисяч дітей з особливими освітніми потребами, з яких 11789 – це діти з інвалідністю. Турбота про них мусить залишатися серед пріоритетних напрямів розвитку Львівщини. Ми повинні й надалі розвивати інклюзивне навчання, розбудовувати інклюзивний простір, створювати мережу надавачів соціальних послуг для родин та дітей, які забезпечуватимуть комплексний підхід із врахуванням потреб кожної дитини та сім’ї. Наше спільне завдання – сприяти створенню дітям з інвалідністю та дітям з вадами розумового або фізичного розвитку необхідних умов, рівних з іншими громадянами можливостей для повноцінного життя та розвитку з урахуванням індивідуальних здібностей та інтересів. Дякую організаторам форуму за порушення важливих тем і бажаю плідної праці», – сказав Максим Козицький.

Також учасників форуму привітала директорка департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк, співініціаторка створення інноваційної моделі супроводу дітей з особливими освітніми потребами на Львівщині Наталія Шелестак, Президентка Жіночої Ділової Палати України Наталія Карпенчук-Конопатська.

Опісля розпочались панельні дискусії на теми: «Впровадження Програми раннього втручання для дітей з порушеннями у розвитку», «Рання школа. Адаптаційна інклюзія», «Вести до успіху кожного! Особливі учні у колі майбутнього», «Впевнені кроки до успішної інклюзії» та інші.

Також для гостей та учасників форуму виступив ансамбль скрипалів «Sempre primo» під керівництвом Оксани Матвієнко.

Марта Кудляк

Фото автора

Служба у справах дітей, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*