У Запоріжжі водій маршрутки жорстоко обійшовся з інвалідом на милицях

У Запоріжжі водій маршрутки жорстоко обійшовся з інвалідом на милицях. запоріжжя, водій, маршрутка, пенсіонер, інвалідність, outdoor, transport, land vehicle, vehicle, bus, yellow, car, camper, wheel, curb. A yellow bus is parked on the side of a road

У Запоріжжі водій маршрутки відмовився везти літню людину з інвалідністю.

Тетяна Жмуктенко на сторінці групи “Типове Запоріжжя” повідомила, що пригода сталася на кінцевій зупинці четвертого Південного мікрорайону, повідомляє “Обозреватель”.

“Водій 61-го маршрутного таксі сірого кольору з номерами АР5340АА навмисно завдав небезпеку життю пенсіонера-інваліда. Побачивши, що в його машину намагається увійти пенсіонер-інвалід на милицях (пільговик), різко рушив з місця, навіть не зачинивши двері машини”, – зазначила вона.

Тетяна наголосила, що пенсіонер встиг відпустити поручень на вході, інакше водій протягнув би його по дорозі і невідомо, чим все це могло закінчитися.

Фото водія вона зробити не встигла, за описом: чоловік приблизно 50 років, середньої статури, русяве волосся і вуса.

“На цьому історія не закінчується. Дізнавшись у інших водіїв, яка компанія представляє цей маршрут, ТОВ “Транспортна компанія “Спринт Авто” і номер телефону, ми спробували додзвонитися, але безрезультатно. Телефон виявився недійсним. Тоді ми подзвонили на міську гарячу лінію, заявку у нас прийняли і сказали, що це не перша скарга на цей маршрут, і що телефони компанії недійсні “, – резюмувала городянка.

У Запоріжжі водій маршрутки жорстоко обійшовся з інвалідом на милицях. запоріжжя, водій, маршрутка, пенсіонер, інвалідність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*