В Мінсоцполітики проведено національну політичну платформу раннього втручання

В Мінсоцполітики проведено національну політичну платформу раннього втручання. мінсоцполітики, проект twinning, національна політична платформа, раннє втручання, інвалідність, person, clothing, indoor, table, man, computer, smile, woman, human face, group. Marian Shinn et al. standing around a table

В Мінсоцполітики проведено національну політичну платформу раннього втручання. мінсоцполітики, проект twinning, національна політична платформа, раннє втручання, інвалідність

За ініціативою Мінсоцполітики, під головуванням Олександри Чуркіної, заступника Міністра з питань європейської інтеграції, 15 грудня 2017 року проведено національну політичну платформу раннього втручання, яка утворена в результаті підписання (13.04.2017) Меморандуму про взаєморозуміння (/files/international/memorandum.pdf), у засіданні взяли участь представники: Мінсоцполітики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, регіональних обласних державних адміністрацій, профільних/спеціалізованих установ, експерти проекту Twinning із французької сторони, делегати від міжнародних організацій та інші зацікавлені особи.

На платформі було детально обговорено проект Наказу Міністерства охорони здоров’я, Мінсоцполітики та Міністерства освіти і науки ,,Деякі питання з реалізації пілотного проекту ,,Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, розглянуто концепцію створення та розвитку системи послуг раннього втручання.

Завершенням зустрічі стала презентація досягнень проекту Twinning „Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”, яку презентував Андрій Третяк, лідер проекту.

Плідне обговорення проекту Наказу та проведення національної політичної платформи раннього втручання в цілому, дає можливість пришвидшити формування і приведення нормативної бази що діє в Україні до європейських стандартів, що матиме безпосередній вплив на якість послуг, які отримуватимуть діти з інвалідністю та діти з ризиком отримання інвалідності і поліпшення життя їх сімей.

Довідково:

Національну політичну платформу раннього втручання утворено в результаті підписання (13.04.2017) Меморандуму про взаєморозуміння між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, Благодійним фондом “Інститут раннього втручання”, Всеукраїнською громадською організацією Всеукраїнська Фундація “Захист прав дітей”, Міністерством охорони здоров`я, Міністерством соціальної політики, Міністерством освіти і науки, Фундацією “Soft Tulip” Королівства Нідерланди та Європейською асоціацією раннього втручання “Eurlyaid”.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*