Діти, що пересуваються на візках, зможуть навчатися у “Школі доступній для всіх”

1 18 502122 2. особливими потребами

  1 18 502122 1
Лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк виступає на благодійному концерті у Вінниці під супровід військового оркестру. На сцені також співали Кузьма Скрябін та Павло Табаков. Квитки коштували від 50 гривень. Удалося зібрати 83 886 гривень. Фото надане компанією “Київстар”

Вінницьку школу №6 невдовзі адаптують для дітей з особливими потребами. У закладі з’явиться кімната реабілітації, спеціальний ліфт для учнів на візках та інше необхідне облаштування. Проектом опікується благодійний фонд “Подільська громада” за підтримки Вінницької міської ради. А генеральним партнером у реалізації важливої для громадськості соціальної справи у травні 2013 року стала компанія “Київстар”, пише Gazeta.ua.

— Проект направлений на соціалізацію дітей з особливими потребами. Він став логічним продовженням системної роботи, яку в цьому напрямку компанія реалізує багато років поспіль, — говорить директор Київської філії компанії “Київстар” Сергій Колобов, 46 років.

На підтримку вінницького проекту компанія “Київстар” допомогла забезпечити комунікаційну та організаційну підтримку благодійного концерту. В ньому українські зірки — гурт “ТіК”, Кузьма Скрябін та Павло Табаков співали безкоштовно. Захід відбувся у Вінниці 4 червня. Усі виручені від концерту кошти, а це близько 84 тис. грн, спрямували на впровадження проекту “Школа доступна для всіх”.

— Ми маємо позитивний досвід співпраці з “Київстар” як соціальним партнером, — говорить фронтмен гурту “ТіК” та голова правління “Подільської громади” 34-річний Віктор Бронюк. — У рамках проекту “Вони визволяли Вінницю для нас” завдяки співпраці з компанією ми змогли забезпечити відділення інвалідів війни унікальними холтерівськими моніторами, комп’ютерною технікою та меблями. А сьогодні спільно реалізовуємо важливий для вінничан проект, який об’єднує зусилля багатьох людей у єдиному прагненні змінити наше місто на краще.

До збору коштів долучилися й люди на візках.

— Коли нам запропонували подивитися концерт безкоштовно, всі як один відмовилися. Натомість вирішили внести свій вклад у таку потрібну справу, — розповідає Раїса Панасюк — голова громадської організації “Гармонія”, яка допомагає людям з обмеженими можливостями. — Було так приємно бачити, як люди купували квитки і дарували їх одне одному.

Школа №6 стане першою у Вінниці, яку облаштують зручностями для дітей з особливими потребами.

Тетяна Щербатюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*