Найбільше учнів з особливими потребами навчаються у інклюзивних класах Києва, Київської та Полтавської області, – Міністр

Найбільше учнів з особливими потребами навчаються у інклюзивних класах Києва, Київської та Полтавської області, – Міністр. лилия гриневич, полтавська область, особливими потребами, цільова освітня субвенція, інклюзивна освіта, person, human face, clothing, wall, holding, indoor, microphone, woman, yellow, spokesperson. Liliya Hrynevych posing for the camera

Найбільше учнів з особливими потребами навчаються у інклюзивних класах Києва, Київської та Полтавської області, – Міністр. лилия гриневич, полтавська область, особливими потребами, цільова освітня субвенція, інклюзивна освіта

Полтавська область займає почесне третє місце в Україні за кількістю дітей з особливими потребами, залучених до інклюзивної освіти. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції для журналістів Полтавщини.

“Наразі до системи інклюзивної освіти Полтавщини, згідно з даними на початок року, залучено 268 дітей з особливими потребами. При цьому абсолютними лідерами в зазначеному питанні залишаються місто Київ та Київська область – 444 та 443 залучені дитини відповідно”,- розповіла Міністр.

У 2017 році Урядом було вперше виділено цільову освітню субвенцію на інклюзивну освіту – 209млн грн.

Ці гроші мають використовуватись за цільовим призначенням – на закупівлю додаткових послуг, які потребують діти з особливими потребами.

“Це можуть бути як корекційні послуги, так і певне матеріальне забезпечення для дітей. Ця субвенція має заохочувати місцеві органи розширювати можливості інклюзивної освіти”,- пояснила Лілія Гриневич.

Раніше Міністр зазначала, що інтернати для дітей з особливими потребами не будуть закривати, поки місцеві органи не зможуть забезпечити якісну інклюзивну освіту (посилання).

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*