Що роблять в Україні для дітей-інвалідів (ВІДЕО)

Що роблять в Україні для дітей-інвалідів (ВІДЕО). дітей, person, wheelchair, indoor, wheel, bike, seat. A group of people riding on the back of a bicycle

_1_24_2_5d13b638

В Києві проведено щорічний проект «Мистецький арсенал». Активісти і організатори підняли низку питань, з якими с стикаються діти-інваліди, повідомляє ПравдаТУТ.

За статистикою в Україні щорічно на піввідсотка зростає кількість дітей-інвалідів. Найчастіше ставлення до такої малечі досить неоднозначне: практично немає шкіл, куди може піти вчитися дитина з особливими освітніми потребами, такі діти та підлітки майже не спілкуються зі своїми здоровими ровесниками, та викликають досить різні емоції у оточуючих. Аби допомогти особливим маленьким українцям адаптуватися у повсякденному житті та навчити їх жити у соціумі як повноправних членів суспільства, відбувся щорічний проект «Мистецький арсенал».

Головним завданням проекту є створення простору, де усі діти мали б можливості для творчості, дослідництва та пізнання.

Як зазначають організатори проекту, до дітей з комплексними порушеннями слід ставитись так, як і до здорових дітей, адже вони також можуть повноцінно радіти життю, здобувати освіту та в майбутньому – обрати улюблену професію.

Самі ж батьки особливих діток зазначають, що не мають особливих труднощів з вихованням дітей та розповідають, що такі ситуації не потрібно виправляти, а просто прийняти дитину такою, яка вона є.

Наразі такі проекти організатори планують розширювати, аби кожна дитина могла завітати до створеного простору і обрати заняття для душі. Також планується видання книг для маленьких українців, де збільшать кількість ілюстрацій для того, аби дитина могла тактильно та візуально знайомитися з книгою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*