Опікуємося проблемами інвалідів

1 03 3 32828 2. реабілітації, інвалідністю, інвалідів

  1 03 3 32828 1Нещодавно у Вугледарському міському центрі зайнятості проводилась нарада за участю представників управління соціального захисту населення з метою активізації діяльності щодо реалізації державних гарантій зайнятості осіб з інвалідністю.

З доповіддю виступила заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Кашуба О. В., яка акцентувала увагу, що з такими особами проводиться індивідуальна та адресна робота, надається повний комплекс соціальних послуг. З початку року кількість звернень осіб з інвалідністю до служби зайнятості збільшується, кожне звернення потребує оперативного вирішення питання їх зайнятості. Також необхідно сприяти проведенню оплачуваних громадських та тимчасових робіт в установах і в закладах, що опікуються питаннями реабілітації та соціального захисту інвалідів.

Під час наради розглядалися питання організації професійного навчання інвалідів, обговорювалися проблеми що виникають при працевлаштуванні інвалідів, а саме: більшість заявлених роботодавцями вакансій не відповідають соціальними стандартам та потребам осіб з інвалідністю, низький рівень заробітної плати, відсутність спеціально створених умов, фізичне навантаження, а іноді і важкі умови праці. Всі ці фактори перешкоджають вирішенню питання працевлаштування осіб з інвалідністю та оперативному укомплектуванню зазначених робочих місць.

Учасники мали можливість обмінятися інформаційними матеріалами щодо центрів професійної реабілітації інвалідів, розглянули кандидатури осіб для проходження професійної реабілітації у відповідних установах. Наведені конкретні приклади успішного вирішення проблем зайнятості цієї категорії осіб.

Вугледарський міський центр зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*