Геращенко хоче взяти в команду людину з особливими потребами

1 04 4 53e1bbbc275cdac5dbd9e2f1add7af5a1462192438 2. особливими потребами

  1 04 4 53e1bbbc275cdac5dbd9e2f1add7af5a1462192438 1

Щоб влада і люди завжди пам’ятали про толерантність, в команді влади повинна бути людина з особливими потребами. Про це заявила перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко. Вона і оголосила про конкурс вакантного місця для людей-інвалідів.

Новину передає «Преса України».

У приклад для українців Геращенко назвала Романа Кисляка, який вітав країну і нагадав людям про милосердя, взаємодопомогу і доброту.

«Мені дуже подобається соціальна реклама, де люди з обмеженими можливостями так само нагадують нам, що їх місія – зробити світ добрішим. Важливо, щоб ми почули і побачили, сприйняли цю місію людей з особливими потребами. Щоб суспільство створило їм умови жити повноцінним життям, відчувати свою необхідність, отримувати підтримку суспільства і служити суспільству», – сказала Ірина Геращенко.

Також вона додала, що в свій офіс хоче запросити працювати людину з обмеженими здібностями. Причина цього – нагадувати людям, що всі рівні.

«Я знаю, як важко в нашій країні дається вища освіта людям з особливими потребами – і, в свою чергу, переконана, що ці люди дійсно цю освіту і ці знання отримали, важко працюючи над собою. Тому хочу запросити на посаду радника з гуманітарних питань в свою команду таку людину, з особливими потребами, який допоможе і з юридичних питань, і буде вчити нас толерантності», – акцентувала перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко.

Разом із цим стало відомо, що резюме вона чекає на парламентську електронну пошту, а перевагу надасть тим, у кого є досвід міжнародного гуманітарного права.

Нагадаємо, нещодавно влада Білорусі вирішила заборонити в’їзд в країну представнику президента щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі і члену української делегації при ПАРЄ Ірині Геращенко.

Дарина Кириленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*