Кам’янець-Подільський незабаром стане комфортним і безбар’єрним містом для всіх

1 05 1 1 1615 2. петицію

Міський голова Кам’янця-Подільського подякував містянам, котрі підтримали електронну петицію щодо необхідності створення безперешкодного доступу для людей з обмеженими можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Діти з особливими потребами підкорили подіум в Чикаго (ФОТО)

1 04 8 695088 1 w 1000 1 2. дітей

Більшість світових знаменитостей намагаються приділяти увагу благодійності. Серед них – модні бренди, супермоделі, дизайнери. Днями, об’єднавши свої зусилля, благодійники подарували неймовірне свято діткам з особливими потребами – малюки вийшли на подіум в Чикаго.

Детальніше…Додати коментар (0)

З травня 2016 року виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів буде проводитись у підвищених розмірах

1 04 7 89512345 2. інвалідів

Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму.

Детальніше…Додати коментар (0)

Эксперты обсудили систему реабилитации в Украине

1 04 6 7fc5681f078b69aba49816d7fb76453b 2. реабилитации, інвалідності

Система реабилитации в Украине должна быть создана по современным и международным стандартам. Об этом 28 апреля заявили участники пресс-конференции в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Киев, ул. Шамрыло, 23).

Детальніше…Додати коментар (0)

Зламати кордони байдужості

1 04 5 programa muzey gurtuye 1 foto 1 2. особливими потребами, інвалідністю

Як у столичному Музеї Ханенків працюють з людьми з особливими потребами.

В українському суспільстві ще й досі існує стіна, що ізолює інвалідів. Вони, фактично, відторгнені з соціуму, навіть попри те, що у законі зазначено – ці люди володіють усіма правами, закріпленими Конституцією України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Геращенко хоче взяти в команду людину з особливими потребами

1 04 4 53e1bbbc275cdac5dbd9e2f1add7af5a1462192438 2. особливими потребами

Щоб влада і люди завжди пам’ятали про толерантність, в команді влади повинна бути людина з особливими потребами. Про це заявила перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко. Вона і оголосила про конкурс вакантного місця для людей-інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Днепропетровец с ограниченными возможностями танцует гопак на одной ноге (ВИДЕО)

1 04 3 image 319 2. днепропетровск, руслан николинк, неограниченные возможности, ограниченными возможностями, талант, танець, танцор

Десантник, танцор и инвалид. Такой уникальный человек с несокрушимым характером живет в Днепропетровске. Корреспондент «Деталей» Ольга Сидоренко познакомилась с ним в Международный день танца. Она побывала на тренировке у Руслана Николинка и увидела, как можно исполнять гопак на одной ноге.

Детальніше…Додати коментар (0)

Валентина Добрыдина: «Всегда мечтала развиваться в сфере красоты»

1 04 2 TS1O3TD6HS 1 2. красоты

Школа – Салон красоты «Slava Studio» (г. Черновцы), которым руководит Ярослава Малинская, активно сотрудничает с девушками на инвалидных колясках. Они имеют возможность регулярно пользоваться услугами салона, а также обучаться в школе красоты. Сегодня мы познакомимся с выпускницей школы красоты «Slava Studio» Валентиной Добрыдиной.

Детальніше…Додати коментар (0)