Голова обласної Ради ознайомився із роботою Вінницького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих

Голова обласної Ради ознайомився із роботою Вінницького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих. вінницьке увп утос, вади зору, обмежені можливості, інвалід, інвалідність, person, clothing, suit, human face, standing, indoor, man, smile, jacket, commencement. A group of people standing next to a person

22 грудня голова обласної Ради Анатолій Олійник і депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій відвідали Вінницький учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)» та ознайомилися із його роботою.

УТОС у Вінницькій області було створено в 1933 році. На сьогодні на підприємстві працює близько 270 працівників, з них 147 людей з вадами зору, зокрема, це інваліди дитинства, праці, війни та армії.

На нинішній час підприємство виробляє глибинні вібраційні насоси п’яти модифікацій та електрокип’ятильники, плитку електричну, сушки для взуття, які відповідають державним вимогам якості.

Директор підприємства розповів, що у найближчій перспективі будуть виготовляти водонагрівальні ТЕНи та ТЕН «Мрія» для електроплит.

– На підприємстві є клубний заклад, де функціонують гуртки художньої самодіяльності, – розповідає директор підприємства Георгій Удовик. – Також працює медпункт, де є два лікарі-офтальмолога, терапевт та працює масажний і маніпуляційний кабінети. Діє і бібліотека для обслуговування людей із вадами зору. В цьому році було збудовано та введено в експлуатацію житловий будинок, в якому 29 квартир одно- та двокімнатних заселено сім’ями працівників підприємства.

В ході зустрічі Анатолій Олійник поспілкувався із директором ПОГ «Вінницького УВП УТОС» Георгієм Удовиком та заступником директора Костянтином Ільніцьким.

– Сьогодні люди із обмеженими можливостями роблять все, щоб про них чули і знали, – зазначив Анатолій Олійник. – Уряд демонструє свою послідовну позицію щодо питань людей з обмеженими можливостями, і показником цього є те, що уповноваженою з питань прав людей з інвалідністю призначено вінничанку Раїсу Панасюк, яка з дитинства перебуває в інвалідному візку. Зі свого боку ми можемо допомогти в рамках обласних програм та в рамках внутрішньодержавної співпраці.

Також Анатолій Дмитрович наголосив, що це підприємство має бути збережено, адже воно дає можливість людям з вадами зору відчувати себе повноцінними членами нашого суспільства.

Вінницька обласна Рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*