Інвалідність не обмежує: головне – бути наполегливим

Інвалідність не обмежує: головне – бути наполегливим. мала виска, бухгалтер, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Інвалідність не обмежує: головне – бути наполегливим. мала виска, бухгалтер, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

«Знайти роботу для людини, яка має вади здоров’я, у наш час складно, однак можливо. Найголовніше – бути наполегливим, а не розчаровуватися при першій відмові роботодавця», – переконана Надія Мельникова.

Молода жінка, незважаючи на власні проблеми зі здоров`ям, прагнула працювати і бути затребуваним фахівцем. За допомогою у пошуку роботи Надія звернулася до Маловисківської районної філії обласного центру зайнятості, де активно використовувала усі надані можливості для пошуку роботи.

Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості, жінка повідомила, що вона бухгалтер за першою освітою, а за другою (вищою освітою) – документознавець. «Мій стаж роботи у фінансовій сфері – понад десять років. Тож мені хотілося, звісно, працювати у тій сфері, яка мені до вподоби. Разом з досвідом я отримала неоціненний багаж знань, який я хотіла би використати та примножувати», – ділиться спогадами пані Надія.

Під час семінару з техніки пошуку роботи жінка набула навички самопрезентації та отримала допомогу щодо побудови плану професійної кар’єри. Надія отримала інформацію про стан місцевого ринку праці та перспективи зайнятості осіб з інвалідністю; ознайомилася із додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю, й остаточно зрозуміла, що має усі шанси на успішне працевлаштування.

Фахівці районної філії обласного центру зайнятості, враховуючи лікарські рекомендації, підібрали для пані Надії підходящу вакансію, після чого жінка пройшла співбесіду з керівником ТОВ «Хюррем». Окрім того, вона мала можливість стажуватися безпосередньо на робочому місці і, під час цього процесу керівництво підприємство мало можливість переконатися у тому, що пані Надія дійсно є гідним кандидатом на зайняття вільної посади.

На думку Надії Борисівни, тим, хто опинився у скрутній ситуації та залишився без роботи, не можна зневірятися: «Питання тільки в бажанні рухатися вперед, а життя приведе вас туди, де зможуть вам допомогти. Де допомогли і мені – у районній філії обласного центру зайнятості».

На сьогодні колишня безробітна успішно працює бухгалтером і задоволена і заробітною платою, і графіком роботи, і ставленням роботодавця.

Інна Косячук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківської районної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*