Із початку року на Львівщині працевлаштовано майже 700 осіб з інвалідністю

Із початку року на Львівщині працевлаштовано майже 700 осіб з інвалідністю. львівщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

У січні-листопаді цього року за сприяння фахівців Львівської обласної служби зайнятості працевлаштовано 12785 безробітних, у тому числі 695 краян з інвалідністю. Серед забезпечених роботою осіб з особливими потребами 41,4% складають мешканці сільської місцевості, 42,7% – жінки, 14,4% – молодь віком до 35 років, 5,0% – переселенці, що прибули з районів ведення активних бойових дій або тимчасово окупованої території.

«Особи з інвалідністю працевлаштовуються як на вільні робочі місця, так і на вакантні посади. Якщо пошуковець роботи справді висококласний спеціаліст і знавець своєї справи, то його фізичні особливості не перешкоджають працевлаштуванню, – розповідає директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. – Про це свідчать факти: за посередництва служби зайнятості колишні безробітні з числа осіб з інвалідністю працюють кухарями, бухгалтерами, помічниками вихователя, продавцями, касирами, юристами, сестрами медичними, вчителями, спеціалістами державної служби, охоронцями, слюсарями-ремонтниками, операторами котельні, операторами заправних станцій, прибиральниками службових приміщень, сторожами, підсобними робітниками, водіями автотранспортних засобів, адміністраторами, різноманітними менеджерами, фахівцями та керівниками».

Для підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці обласна служба зайнятості організовує для безробітних, зокрема й для осіб з інвалідністю, професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом стажування на виробництві. У січні-листопаді цього року рівень професійної компетенції підвищили майже 2800 безробітних, із котрих 239 краян з інвалідністю.

Окрім того, пошуковцям роботи надаються профорієнтаційні послуги з тим, щоб вони поєднали власні здібності та можливості з кадровою потребою працедавців, визначили сферу економіки, де зможуть найповніше реалізувати свій потенціал. Такими послугами охоплено 33589 безробітних, у тому числі 3165 осіб з інвалідністю.

Львівський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*