На Рівненщині з початку року працевлаштували понад 400 осіб з інвалідністю

На Рівненщині з початку року працевлаштували понад 400 осіб з інвалідністю. рівненщина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

«Впродовж січня-жовтня 2021 року послугами Рівненської обласної служби зайнятості скористалися понад 2 тис. людей з інвалідністю, з них майже 1800 осіб з інвалідністю мали статус безробітного. З початку року за допомогою служби зайнятості отримали роботу 420 осіб з інвалідністю. За направленням служби зайнятості 138 безробітних людей з інвалідністю проходили професійне навчання. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 75 осіб. Профорієнтаційними послугами охоплено майже 1400 осіб» – зазначив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

З початку року в базі вакансій служби зайнятості області налічувалося 373 вакансії, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю, з них 111 вакансій укомплектовано. Актуальними на ринку праці є такі професії та спеціальності: водій автотранспортних засобів, касир торговельного залу, бухгалтер, продавець продовольчих товарів, робітник зеленого будівництва, швачка, фахівець з комп’ютерної графіки, підсобний робітник, охоронник, дояр, укладальник-пакувальник та інші.

Для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значимість, поліпшити добробут. Вони потребують особливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Тож Рівненська служба зайнятості приділяє велику увагу і впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування цієї категорії людей.

Рівненський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*