Його життєві принципи – працювати на совість та допомагати людям долати хвороби

Його життєві принципи – працювати на совість та допомагати людям долати хвороби. безробітний, лікар, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Олександр Миколайович, отримавши освіту за спеціальністю «Лікувальна справа», понад 13 років пропрацював в одному із медичних закладів Кропивниччини лікарем торакальної хірургії. Однак у липні 2020 року у зв’язку з реформуванням медичної сфери та реорганізацією у лікувальному закладі, де він працював, чоловік втратив роботу. Фактори, через які остерігався залишитися без роботи, – друга група інвалідності та обмеження щодо фізичних навантажень.

Попри все, непохитне бажання працювати за здобутим фахом, наполегливість, енергійність, щире бажання допомагати тим, кого спіткали хвороби чи травми, спонукали тридцятисемирічного Олександра Миколайовича до активних пошуків роботи, тож за додатковою підтримкою він звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Вже з перших днів перебування на обліку в центрі зайнятості чоловік демонстрував високу особисту мотивацію до працевлаштування, старанно виконував рекомендації особистого консультанта, прислуховувався до порад, які давали йому фахівці щодо джерел пошуку роботи. Склав власне резюме та розмістив його на безкоштовних сайтах для пошуку співробітників.

Безробітний був постійним учасником різнопланових заходів, дослухався до рекомендацій особистого консультанта, сумлінно їх дотримувався, адже прагнув якнайшвидше працевлаштуватись.

Вкладені зусилля не були марними: приватне підприємство приватної виробничої фірми «Ацинус» заявило про потребу в укомплектуванні посади лікаря-стажиста. Її й було запропоновано безробітному. Цій пропозиції чоловік неабияк зрадів. Співбесіда пройшла успішно.

Тож поставлена чоловіком мета досягнута – вже сьогодні він має роботу. Нині Олександр Миколайович успішно працює за фахом, задоволений і заробітною платою, і графіком роботи, і ставленням роботодавця.

В. Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*