Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю (ВІДЕО)

Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю (ВІДЕО). латвія, утог, чернігів, підприємство, інвалідність

Будівля фабрики товариства глухонімих у Чернігові була пошкоджена внаслідок бомбардування стадіону, який знаходиться неподалік. У приміщенні вилетіли вікна, продірявило дах. Однак підприємство, на якому працюють люди з інвалідністю, не залишили на одинці з лихом. Руку допомоги простягнула Латвія, яка профінансувала заміну вікон, повідомляє «Час Чернігівський».

“Ми розуміли що зима на підході і якщо будівля без вікон то ніяка робота не можлива. Підказка була з боку ОВА. Тут заняті люди інваліди роблять важливу роботу”, – каже Ілгварс Клява Посол Латвії в Україні.

Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю. латвія, утог, чернігів, підприємство, інвалідність

На підприємстві глухих наразі є замовлення, в тому числі і для потреб ЗСУ. В нинішніх складних умовах це дуже важливо. І навіть вимкнення світла не можуть зламати бажання цих людей допомагати українським захисникам.

“У нас працюють інваліди по слуху і підприємство їх родина вони приходять не тільки працювати, поспілкуватися допомогти один одному це важливо для них”, – розповіла Людмила Зубрицька, директорка підприємства УТОГ.

Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю. латвія, утог, чернігів, підприємство, інвалідність

Посол Латвії в Україні Ілгварс Клява на Чернігівщини – завжди бажаний гість. Латвія – хоча і невелика країна, та робить неоцінений внесок у відновлення Чернігівщини.

“Країни Балтії дуже багато допомагають. Латвія – флагман допомоги дуже дякую”, – В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА, – Це дуже важливо для Чернігівщини. Яка постраждала максимально: знищені і зруйновані тисячі будівель і комунікацій, і це потрібно швидше відновити.

Посол Латвії запевняє, що підтримка України і Чернігівщини триватиме і надалі. Його країна докладатиме всіх зусиль, аби наблизити нашу перемогу.

Також Ілгварс Клява побував у селі Ягідне. Тут завдяки будматеріалам, які надала Латвія, вдасться відремонтувати сім приватних осель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*