«Мені допомогли знову повернутись до праці та отримати роботу, яка мені дійсно подобається…»

«Мені допомогли знову повернутись до праці та отримати роботу, яка мені дійсно подобається…». верхньодніпровськ, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor. A group of people looking at a computer

Так говорить колишній безробітний, інвалід 3 групи, Микола П., якому у Верхньодніпровській районній філії Дніпропетровського ОЦЗ допомогли повернутись до професійного життя та знайти роботу, що відповідає вимогам та стану здоров’я чоловіка: відтепер ДД УДППЗ «Укрпошта» отримала нового начальника відділу поштового зв’язку у місті Верхньодніпровськ

У сучасних умовах знайти роботу – задача складна, ще більше ускладнення виникають у людини, яка має інвалідність.

Із проблемою пошуку роботи зіткнувся Микола Попов, інвалід 3 групи.

Звернувшись за допомогою у працевлаштуванні до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ, прагнув знайти роботу відповідно до освіти, своїх знань та стану здоров’я.

Микола відвідував всі запропоновані заходи центру зайнятості, жваво цікавився новими вакансіями, не раз відвідував роботодавців як за направленням фахівців центру зайнятості, так і самостійно, завжди прислухався до рекомендацій та порад.

Спільні та цілеспрямовані зусилля особистого консультанта та безробітного, нарешті дали свої позитивні результати. ДД УДППЗ «Укрпошта» заявило про вільне робоче місце начальника відділу поштового зв’язку. Після успішного проходження співбесіди з роботодавцем, М.М. Попов працевлаштувався на постійне робоче місце на підприємство.

Особиста наполегливість та дієва співпраця районного центру зайнятості з роботодавцями допомогли чоловіку повернутись до професійного життя. Він отримав довгоочікувану роботу, а підприємство – добропорядного робітника. Сьогодні працедавець характеризує нового працівника як цілеспрямовану та відповідальну людину.

«Суспільству треба з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, їх не треба жаліти, а необхідно лише дати можливість працювати і бути корисними. Адже дуже важливо, коли ці люди почувають себе рівноправними членами суспільства, і коли можуть самостійно підвищувати рівень свого добробуту. Я вдячний фахівцям районного центру зайнятості за те, що допомогли мені знову повернутись до праці та отримати роботу, яка мені дійсно подобається», – говорить Микола.

Служба зайнятості й надалі надаватиме людям з особливими потребами підтримку та допомогу для їх повернення до активної трудової діяльності та ресоціалізації у суспільстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*