У Львові можуть закрити єдиний на всю Західну Україну центр реабілітації дітей-інвалідів (ВІДЕО)

1 27 383915505 2. дітей

  1 27 383915505 126.12.2013. Батьки неповносправних дітей бояться думати про завтрашній день через ймовірне закриття центру.

У Львові на межі закриття єдиний у Західній Україні навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей. Казначейство уже два місяці затримує зарплатні гроші, а голодними ходити на роботу педагоги не можуть. Заручниками ситуації стали півтори сотні дітей з особливими потребами. Окрім цього центру їм більше ніде навчатись, – йдеться в сюжеті ТСН.

Реабілітологи, психологи, логопеди, фізичні терапевти, кухарі та водії уже два місяці живуть без зарплати. У відчаї понад 70 працівників реабілітаційного центру вийшли на страйк. Середня заробітна платня у працівників – це 1800-1900 гривень.

Учора працівники реабілітаційного центру провели тільки один урок, а завтра двері установи взагалі зачинять і діти, яким як повітря потрібна соціалізація і реабілітація, залишаться удома у чотирьох стінах.

Поки вчителі протестують, за дітьми наглядають батьки. Вони щиро підтримують педагогів, однак і уявити бояться, що буде, коли центр не працюватиме.

Люди кажуть, що зарплати боргує держказначейство, тому вони прийшли під фінустанову. Годину пікетувальники простояли, утім до них так і ніхто не вийшов. Поспілкувались із представником держказначейства телефоном. Чиновник відповіла, що відповідь нададуть у встановлений законодавством термін.

Люди розійшлися, пообіцявши приходити з пікетами під казначейство щодня до Нового року. А ще намагатимуться повернути зароблені гроші через суд.


Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

TCH.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*