Блінкен оголосив про виділення гранту на виробництво протезів для українських ветеранів

Блінкен оголосив про виділення гранту на виробництво протезів для українських ветеранів. esper bionics, usaid, виробництво, грант, протез

Блінкен оголосив про виділення гранту на виробництво протезів для українських ветеранів. esper bionics, usaid, виробництво, грант, протез

Державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив про надання компанії Esper Bionics ґранту USAID у сумі 150 тисяч доларів, який допоможе забезпечити потреби у протезуванні.

Про це йдеться у пресрелізі USAID, наданому Укрінформу.

«Сьогодні (15 травня – ред.) державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив, що програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України» надасть ґрант у сумі 150 тис. доларів компанії Esper Bionics, яка виготовляє інноваційні роботизовані протези для українських ветеранів і тих людей у всьому світі, що мають особливості кінцівок», – ідеться у повідомленні.

Цей ґрант дасть змогу Esper Bionics створити 20 нових робочих місць, збільшити обсяг продажів на 2 млн дол. протягом наступного року та забезпечити додаткові інвестиції у діяльність компанії на суму 2 млн дол.

Esper Bionics – інженерно-технічна компанія, яка з 2019 року виготовляє біонічні протези та вже отримала низку відзнак. Її штаб-квартира розташована у Нью-Йорку, а інженерно-конструкторські та виробничі підрозділи – у Києві.

Компанія виготовляє роботизовані протези, до яких належить перший у світі робопротез руки, що використовує штучний інтелект і хмарне зберігання даних.

У травні 2022 року компанія розпочала програму «Esper для України», яка дає змогу українським ветеранам отримати протези рук Esper Hand за більш доступною ціною, а також забезпечує пацієнтам з ампутацією кінцівок підтримку у ході протезування та використання протеза.

У межах програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» США допомагають українським підприємствам створювати нові робочі місця, підвищувати кваліфікацію працівників і переорієнтовувати діяльність на західні ринки, що дозволить підвищити обсяги продажів та експорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*