Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснили робочий візит до Німеччини (ФОТО)

Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснили робочий візит до Німеччини (ФОТО). абілітація, дитина-інвалід, особливими потребами, центр соціальної реабілітації, інвалідність, table, wall, indoor, person, people, clothing, group, woman, laptop, computer. A group of people sitting at a table

Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснили робочий візит до Німеччини. абілітація, дитина-інвалід, особливими потребами, центр соціальної реабілітації, інвалідність

Фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Особлива дитина” здійснили робочий візит до Німеччини.

За сприянням голови Чернівецької обласної адміністрації Олександра Фищука та Президента Ради депутатів округу Швабія Федеративної республіки Німеччина Юргена Райхерта, в рамках угоди про міжрегіональне співробітництво між округом Швабія та Чернівецькою областю, фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Особлива дитина” відвідали реабілітаційні установи в містах Аугсбург та Кьонігсбрун.

Супроводжував робочу групу Почесний консул Австрії у місті Чернівці – Сергій Осачук.

Делегація мала змогу ознайомитись з діючою моделлю реабілітації дітей та дорослих осіб з особливими потребами в Німеччині, принципами роботи та організацією процесу підготовки їх до самостійного та якісного проживання в суспільстві на базі реабілітаційного центру Фріц-Фельзенштейн-Хауз на чолі з п-м Грегором Бек.

Організатором робочих зустрічей та програми перебування української делегації в Баварії виступив Координатор регіонального партнерства округу Швабія у м. Аугсбург п-н Отто Галлабріна.

“Одним з найважливіших результатів даного візиту є домовленість сторін про обмін методичними напрацюваннями та спеціалістами, що дасть позитивні результати в плані вдосконалення роботи установи, у формуванні соціалізованої особистості, яка зможе реалізувати в майбутньому набутий у закладі досвід, адаптуватися в суспільстві”, – каже Закрутна Тетяна, директор центру.

За круглим столом, який відбувся під кінець робочого візиту, на який завітав особисто Президент округу Швабія п-н Райхерт, були підведені підсумки тижневого перебування української делегації в Німеччині та обговорені домовленості щодо подальшої співпраці учасників сторін в питаннях реабілітації та абілітації осіб з інвалідністю.

«Молодий буковинець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*